SEĆANJE NA BOMBARDOVANJE KIKINDE

SEĆANJE NA BOMBARDOVANJE KIKINDE…U organizaciji SUBNOR-a Kikinde, juče su članovi SUBNORa Kikinda i naši članovi Okružnog Odbora Kikinda, zajedno sa Oi Proka S Plavi , obišli mesto u nekadašnjoj kasarni gde su pale NATO bombe ,položili cveće i upalili sveće na spomeniku Tuga u znak sećanja na nemilosrdnu agresiju na našu zemlju i bombardovanje našeg grada kao i sećanje na junake koji su živote dali za odbranu zemlje. Prigodnim govorom predsednika Subnor-a Kikinde Savo Orelj i predsednika III MO Subnor-a Kikinde Miladinov Nedeljka prisetili smo se tih trenutaka NATO agresije…

Tags: No tags

Comments are closed.