SVEČANOST BRATSKOG UDRUŽENjA VETERANA VOJNE POLICIJE U ZAJEČARU
Odbor za Istočnu Srbiju Udruženja građana Veterani Vojne policije Srbije je prerastao u Podružnicu za Istočnu Srbiju.
Svečanost je održana u prostorijama Sportskog saveza grada Zaječara, kojoj su prisustvovali predstavnici Udruženja Veterani Posebnih jedinica Policije i lokalne televizije.
Predsednik Udruženja Veterana Vojne Policije je istakao i izuzetnu saradnju na državnom i lokalnom nivou sa Udruženjem Veterani Posebnih jedinica Policije i zahvalio se na svoj pruženoj pomoći, posebno na pomoći pri formiranju i radu našeg Udruženja u Istočnoj Srbiji.
Predstavnici Udruženja Veterana Posebnih Jedinica Policije Mladen Šipka i Dragomir Trailović su čestitali na postignutim rezultatima, istakli značaj saradnje naša dva Udruženja na lokalnom i republičkom nivou i istakli da nam je zajednički zadatak očuvanje Otadžbine i očuvanja svih rezultata i aktivnosti naših pripadnika, kao pružanje pomoći saboprcima i sećanja na naše poginule kolege. Takođe, istakli su da će i dalje zajednički raditi na ostvarivanju aktivnosti oba udruženja i stvaranju prostornih uslova za nesmetan rad.
Po završetku skupa, delegacija Udruženja je posetila prostorije Regije Centralna i Istočna Srbija Udruženja Veterana Posebnih Jedinica Policije.
Udruženje Veterana Vojne Policije zahvaljujući bratskom Udruženju Veterana PJP koristi naša Podružnica i u njoj će u buduće biti i zastava Podružnice.





















